Переклад даної сторінки ще неповний. Допоки це так, незавершені частини користайте у англійському варіанті.

repositories-icon_64.pngСховища - Репозиторії (Repositories)

Deskbar:Налаштування (Preferences)
Розташування:/boot/system/preferences/Repositories
Налаштування:~/config/settings/Repositories_settings

Сховища (Repositories) - колекції програмного забезпечення (пакетів). Типово це є репозиторій Haiku для всіх системних пакетів та HaikuPorts, який містить велику кількість портованого і нативного програмного забезпечення для Haiku. Існує велика кількість сховищ-репозиторіїв, які куруються членами спільноти Haiku. Загляніть у Сайти з програмним забезпеченням (Software Sites) на нашій веб сторінці.

Ось панель налаштувань для обслуговування Ваших сховищ (Її також можна відкрити з меню Інструменти (Tools) Сховища Haiku (HaikuDepot's) ):

repositories.png

The first column in the list of known repositories shows if a repo is currently enabled. If it isn't, it will not be queried by HaikuDepot or pkgman from the command line. Use the buttons to Enable or Disable the selected repositories, or double-click a repo to toggle the status.

В залежності від розміру репозиторія та швидкості інтернету підключення сховищ може тривати кілька секунд. Якщо це триватиме довше Ви будете інформовані про невирішені завдання у невеликому віконці над кропками +/-. Якщо це триватиме надзвичайно довго Вам буде запропоновано відмінити завдання або повторити спробу.

Для того щоб мати можливість видалити сховище зовсім за допомогою кнопки "-", воно макє бути відключене.
При додаванні репозиторія за допомогою кнопки "+", відкриється така панель:

repositories_add.png

Для додавання нового сховища, просто вставте його URL адресу в текстове поле. Воно називатиметься " Невідоме (Unknown)" поки Ви його не підключете.

Само собою зрозуміло, що додавання сховища, завантаження та встановлення програмного забезпечення з нього викликає питання довіри. Є досить небезпечно просто додати будь-яку URL-адресу на яку Ви натрапили на теренах інтернету.